Fashionistka z brzuszkiem

Pregnant Malin Akerman WENN.com Jan 20131 Fashionistka z brzuszkiem

pregnancyfashion.sheknows.com

Rok 2013 to prawdziwy dziecięcy boom wśród gwiazd w Polsce i na świecie. Małgorzata Socha, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Justyna Steczkowska, Fergie, Kim Kardiashian, Kate Middelton… można wymieniać bez końca.

Każde doniesienie o ciąży gwiazd i celebrytek powoduje, że oczekujące mamy jak i cały świat baczniej przyglądają się ich kreacjom. Lubimy naśladować ich styl. A prawdziwym fenomenem w tym temacie jest Kate Middelton. W czymkolwiek nie pojawi się księżna, w ciągu kilku godzin znika to ze sklepowych półek.

Każda kobieta w ciąży chce czuć się piękna i dowartościowana, stąd też wzorowanie się na stylu gwiazd, które mają do dyspozycji doradców i stylistów, którzy podpowiadają im w modowych wyborach.

Będąc w ciąży nie zawsze wiemy w co się ubrać, czy wypada nam w danej rzeczy się pokazać? Jak fajnie wyglądać na co dzień, w pracy czy na rodzinnej uroczystości?

Dzisiaj przeanalizujemy styl kilku gwiazd z brzuszkiem i polecimy zestawy z kolekcji Wzorcowni.

Małgorzata Socha

socha Fashionistka z brzuszkiem

To jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek. Zawsze wygląda nienagannie, a zwłaszcza do twarzy jej z ciążowym brzuszkiem.  Chociaż ceni sobie elegancję ostatnio coraz częściej pojawia się w luźniejszych i bardziej komfortowych ubraniach. Poniższe propozycje mogą Was zainspirować w codziennych stylizacjach

Kate Middelton

kate middelton Fashionistka z brzuszkiem

Księżna Cambridge to wzór prostoty i klasyki. Miliony kobiet na całym świecie bacznie obserwuje jej styl i próbuje go naśladować. Kreacje Kate mogą posłużyć nam przy wyborze stylizacji do pracy lub eleganckie przyjęcia.

Kim Kardashian

new kim lead Fashionistka z brzuszkiem

Często pojawia się w mediach informacja, że Kim w swoim ubiorze próbuje naśladować styl Kate Middelton. Jednak jej kreacje są dużo bardziej odważne i epatują seksapilem. Jeśli podoba Wam się styl Kim te propozycje będą dla Was idealne:

share save 120 16 Fashionistka z brzuszkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>