Gdzie jest Vintage? Od 5 września na Puławskiej róg Grażyny!

Najnowszym dzieckiem (choć już bardzo wiekiem zaawansowanym) grupy Wzorcownia jest butik „Gdzie jest VINTAGE?”.

logo 1024x352 Gdzie jest Vintage? Od 5 września na Puławskiej róg Grażyny!

To zupełnie wyjątkowe i wyspecjalizowane miejsce. „Gdzie jest VINTAGE?” oferuje odzież i dodatki Vintage, pochodzące zarówno sprzed lat kilkunastu ale i sprzed kilkudziesięciu. Specjalnie wyselekcjonowana oferta to gratka dla osób mających swój indywidualny styl, lubiących awangardę, ale i dobre, sprawdzone wzornictwo oraz krawiectwo.

Jak podaje Wikipedia: „Vintage to styl, który początkowo zaistniał w modzie. Polega na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Ubrania z poprzednich dekad albo starsze niż 25 lat są zwykle uznawane za vintage. Vintage nie stroni od zestawień awangardowych i szokujących, to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm.”

Vintage przeżywa na świecie swój renesans, a tęsknota za estetyką lat minionych, sprawia, że w europejskich stolicach, jak grzyby po deszczu powstają sklepy przywołujące do życia i do mody, ubrania i dodatki z minionych epok. Nareszcie i Warszawa doczekała się miejsca, które mamy nadzieję, że już niedługo stanie się mekką amatorów mody retro. Pierwszy Vintage second hand z prawdziwego zdarzenia i z tak bogatą ofertą.

Nasz sklep jest adresowany nie tylko do ludzi zawodowo zajmujących się modą, kostiumologów, scenografów, stylistów… Jego adresatami są wszyscy Ci, którzy lubią i nie boją się bawić modą.

Sklep ” Gdzie jest VINTAGE?” mieści się na ul. Puławskiej róg Grażyny w Warszawie. Nie sposób nie zauważyć naszego szyldu icon smile Gdzie jest Vintage? Od 5 września na Puławskiej róg Grażyny! Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19, w soboty od 10 do 15.

Zapraszamy już od 5 września. Kto pierwszy, ten… będzie miał większy wybór. Za chwilę zdjęcia z otwarcia.

share save 120 16 Gdzie jest Vintage? Od 5 września na Puławskiej róg Grażyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>