„Gdzie jest VINTAGE?” wystartował w Warszawie

Stało się! W dniu premiery, chwilę po godzinie 9, w warszawskim butiku „Gdzie jest VINTAGE?” pojawili się pierwsi goście, którzy z zainteresowaniem przedzierali się przez wieszaki naszego nowego brandu, butiku z oryginalną odzieżą i dodatkami Vintage.

P1010854 768x1024 Gdzie jest VINTAGE? wystartował w Warszawie

„Gdzie jest Vintage?” w ciekawy sposób poszerza dotychczasową ofertę butików WZORCOWNIA, które przez klientów postrzegane są już jako kultowe fashion second hand’y oferujące wysokiej jakości markową odzież znanych marek i projektantów. Dotychczas w naszych sklepach, można było spotkać wielu ciekawych klientów, ceniących sobie modę i zabawę nią. Oferta oryginalnej odzieży Vintage to gratka dla tych, którzy szukają rzeczy awangardowych, chcą się wyrazić poprzez oryginalny i niepowtarzalny strój.

P1010845 1024x768 Gdzie jest VINTAGE? wystartował w Warszawie

Mamy nadzieję, że „Gdzie jest VINTAGE?” będzie obrastał w ciekawe i wyjątkowe propozycje modowe oraz klientów, którzy znajdą tu nie jedną inspirację i modową atrakcję. Kilkudziesięciu odnalazło je już pierwszego dnia.

Zapraszamy serdecznie na Puławską róg Grażyny do „Gdzie jest VINTAGE?”.

share save 120 16 Gdzie jest VINTAGE? wystartował w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>