Joga jest fashion!

W niedzielnym evencie, który odbył się w Pasażu Wiecha, tuż obok naszego Butiku na Chmielnej, wzięło udział wielu naszych przyjaciół i znajomych. To dzięki nim, projekt WZORCOWNIA Culture – Fashion MIX mógł ruszyć z taką  siłą i impetem. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim wykonawcom, artystom, występującym…

Chcielibyśmy serdecznie ich polecić, dlatego przybliżamy Wam ich sylwetki i działalność.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od… zajęć jogi. Zainaugurowaliśmy w ten sposób, razem z Jogą Żoliborz, oraz Jogą Politechnika cykl spotkań – Warsaw Joga Street. O kolejnych będziemy Was informowali na naszym blogu i Fan Page’u. Dlaczego joga? Dla zdrowia, dla urody, dla sprawności, równowagi i harmonii, po prostu dla każdego…

joga7 1024x680 Joga jest fashion!

Poniżej kilka zdjęć i krótki opis działalności Akademii Asan. Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami icon smile Joga jest fashion!

Akademia Asan – ruch, oddech, relaks

Akademia Asan istnieje od 2004 roku, jej założycielami są: Justyna Wojciechowska i Wiktor Morgulec – autorzy pierwszego polskiego multimedialnego podręcznika do jogi „JOGA DVD. Start”, doświadczeni i zaangażowani nauczyciele jogi, z wieloletnią praktyką. Prowadzimy dwie szkoły jogi w Warszawie: Joga Żoliborz i Joga Politechnika, organizujemy wyjazdowe kursy jogi w najpiękniejszych miejscach Polski.

akademia asan logo Joga jest fashion!

1. Joga Żoliborz i Joga Politechnika – to profesjonalne szkoły jogi prowadzone przez Akademię Asan. Dogodna lokalizacja – na linii metra (metro Marymont i metro Politechnika). Szkoły oferują wiele różnych grup jogi, pod okiem kilku nauczycieli. Miejsca ciepłe, optymistyczne, w których można pogłębiać swą dotychczasową praktykę, lub poznać jogę od samego początku.
- joga dla początkujących
- joga dynamiczna – asztanga joga
- joga dla zaawansowanych
- joga dla kręgosłupa
- joga w ciąży
- joga dla dzieci

Pełna oferta na www.akademiaasan.pl

Zniżki dla studentów i seniorów, akceptujemy kart Multisport, FitProfit i OK. System.

2. Wakacje z jogą – –organizujemy wyjazdowe kursy jogi: weekendy, majówki, wakacje, Sylwester, ferie itp. Wyjazd z nami to doskonały sposób na głęboki, gruntowny wypoczynek w krótkim czasie, w bardzo dobrej atmosferze.

RODZINNIE:
W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Rodzicom oferujemy intensywny, profesjonalny kurs jogi, a dla dzieci zapewniamy w tym czasie nie tylko opiekę, ale też mnóstwo rozwojowych zajęć: taniec, joga, origami, zajęcia plastyczne, tworzenie biżuterii, warsztaty filcowania.

Aktualna oferta www.joga.waw.pl

Wybieramy piękne miejsca (morze, pojezierze mazurskie, góry), zapewniamy zdrową kuchnię i mnóstwo atrakcji.

Mamy za sobą już ponad 50 dobrze zorganizowanych wyjazdowych kursów jogi i co za tym idzie duże doświadczenie. Joga 2 razy dziennie w 1,5 godzinnych sesjach to wspaniały sposób na urlop, uczestnicy wyjeżdżają z ogromnym uśmiechem i planami na najbliższy czas – i to jest właśnie naszym celem.
Wyjazdom z jogą towarzyszą inne atrakcje: warsztaty taneczne i rękodzielnicze, masaże i kursy masażu, pyszna wegetariańska kuchnia i kursy gotowania, joga i taniec dla dzieci, opieka dla dzieci itp.

Dane teleadresowe

Akademia Asan
Ul. Noakowskiego 16/5
www.akademiaasan.pl
Tel. : 668 00 20 20

share save 120 16 Joga jest fashion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>