Męskie sposoby na…T-shirt

3bce34534d0588bff87a860a03fdc43f6237 292x300 Męskie sposoby na...T shirt

via: onet.pl

T-shirty to absolutna podstawa w szafie każdego mężczyzny bez względu na wiek. Od bardzo prostych fasonów do unikalnych graficznych zdobień, zawsze wygodne i wszechstronne. A to znaczy, że wyglądają świetnie do dżinsów, kardiganów, szortów, a nawet marynarek.

T-shirt zdobiony grafiką może wydawać się trudny w odpowiednim skomponowaniu stylizacji, gdyż w większości graficzne koszulki mają śmiałe wzory, które mogą przytłoczyć lub kolidować z resztą stroju, zwłaszcza gdy masz na sobie  różne warstwy. Na szczęście, w stroju nie ma rzeczy niemożliwych i zaraz dowiesz się jak efektownie nosić graficzne T-shirty.

Na rockowo

 Męskie sposoby na...T shirt

fot. Engelbrecht/AKPA

Janusz Panasewicz to idealny przykład jak nosić T-shirt z graficznym nadrukiem. Dżinsy + kurtka ze skórzanymi wstawkami dodają charakteru całej stylizacji. Przy okazji: dla t-shirtów NIE MA OGRANICZEŃ wiekowych.

Elegancja na luzie

z4461826X Męskie sposoby na...T shirt

via: groszki.pl

Jude Law połączył t-shirt z marynarką, dżinsami i eleganckimi butami. Efekt: elegancja na luzie.

Zgrany duet

what to buy ryan gossling1 Męskie sposoby na...T shirt

via: blogs.glam.com

Gładki, jednokolorowy kardigan i nadrukowany t-shirt, to wyjątkowo zgrana para. Dobrze o tym wie Ryan Gosling. Ten Pan zawsze prezentuje dobry styl, a o t-shirtach i ich łączeniu wie prawie wszystko. O czym świadczy także poniższa stylizacja.

ryan gosling topiatcom Męskie sposoby na...T shirt

via: topiat.com

A jaki jest Wasz ulubiony sposób na t-shirt? Jeśli nie macie jeszcze żadnej koszulki z fajnym printem w swojej szafie, to polecamy:

share save 120 16 Męskie sposoby na...T shirt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>