Moda, książki i kawa… – czyli wystawa prac Anny Powierży z cyklu Reading is a Fashion

W warszawskiej Karmie, na Placu Zbawiciela, można od wczoraj podziwiać prace Anny Powierży z cyklu „Reading is a Fashion”, które były w latach ubiegłych były prezentowane między innymi na Warszawskich Targach Książki. To już kolejna gościnna wystawa tej utarentowanej artystki.

Karma to idealne miejsce, na przystanek, zatopienie się w lekturze i najlepszą w Warszawie kawę, dokładnie w połowie drogi pomiędzy Butikiem Wzorcowni na Chmielnej i Pałacem kultury, w którym już od jutra można będzie zobaczyć najnowszy cykl prac Anny Powierży pod tytułem „Perfume”, na których podziwiać możemy modelkę Ilonę Felicjańską, w kreacjach najlepszych polskich projektantów, takich jak: Paprocki i Brzozowski, Teresa Rosati, Izabela Łapińska, Pilch, Natasha Pavluchenko, Michał Starost, Łukasz Jemioł, Ewa Szabatin, Justyna Warczyńska Varma, Tomaotomo, Yuliya Babich, Orska, a Butikiem Wzorcowni na Puławkiej.

Piekno inspirowane literaturą i obłędny zapach świeżo palonej kawy, to idealny pretekst na udany, modowy spacer i długi, apetyczny przystanek w Karmie.

Wzrocownia poleca!

karma net 716x1024 Moda, książki i kawa...   czyli wystawa prac Anny Powierży z cyklu Reading is a Fashion

share save 120 16 Moda, książki i kawa...   czyli wystawa prac Anny Powierży z cyklu Reading is a Fashion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>