Sensacja: Madonna aresztowana!

madonna2 Sensacja: Madonna aresztowana!

via: people.com

Nasza królowa muzyki pop i naczelna skandalistka Madonna wie jak dobrze się bawić i robi to naprawdę w  wielkim stylu! Zamiłowanie do rozrywkowego trybu życia skończyło się dla niej aresztowaniem!

Niestety jego powody  znane są tylko samemu (obecnie już byłemu partnerowi) Guyowi Ritchie, który wcielił się w rolę dobrego policjanta na jednym z purimowych przyjęć w 2007 roku w L.A.

Oczywiście całe wydarzenie było tylko dobrą zabawą w wykonaniu tej pary!

Purimowe przyjęcia w Centrum Kabały w Los Angeles, to obowiązkowa impreza na liście eventów Madonny. Zjawia się tam co roku, aby uczestniczyć w obchodzonym w tradycji żydowskiej święcie Purim, które jest festiwalem radości, zabawy i przebrań – porównywanym z obchodzonym na całym świecie karnawałem.

Artystka zwykle przybywa na takie imprezy ze swoimi partnerami, ciekawe więc z kim tym razem spędzi wieczór na Purim party, które odbędzie się już 23 lutego (w najbliższą sobotę)? Dużą sensację wzbudzają także stylizacje Madonny na tą okazję.

Przebrania, kostiumy, maski to bardzo istotny obyczaj święta Purim. Żydzi wychodzą na ulicę przebrani za przeróżne postaci: królowe, królów, żołnierzy, postaci z filmów i wiele innych. Bardzo często następuje zamiana ról i mężczyźni wybierają kostiumy kobiece, a kobiety przebrania męskie.

Tak zaskakiwała stylizacjami Madonna w ciągu ostatnich lat:

madonna guy ritchie purim 284x300 Sensacja: Madonna aresztowana!

Tak Madonna i Guy Ritchie celebrowali Purim w 2007 r., via: subvertednation.net

news madonnapiaf Sensacja: Madonna aresztowana!

Purim Party 2008, Madonna jako Edith Piaf via: mad-eyes.net

29055pcn madge16a 1 header Sensacja: Madonna aresztowana!

Purim Party 2009, via: celebitchy.com

 Sensacja: Madonna aresztowana!

Madonna jako Charlie Chaplin, w towarzystwie Stevena Kleina, Purim Party 2011, via: madonnarama.com

Tradycyjnie na Purim pojawiają się też – w przebraniach oczywiście:

jessica seinfeld and jesus 2009 Sensacja: Madonna aresztowana!

Jesus Luz i Jessica Seinfeld , via: abbanibi.com

zackafron c Sensacja: Madonna aresztowana!

Zach Efron , via: abbanibi.com

AshtonDemi2009 Sensacja: Madonna aresztowana!

Ashton Kutcher, Demi Moore, via: abbanibi.com

Co prawda karnawał się już skończył, ale są na świecie miejsca, gdzie dobra zabawa dopiero się zacznie. Dla nas to okazja, aby poznać tradycję innych kultur, zwłaszcza, że patrzymy też na to jako na interesujące wydarzenie modowe, z którego można czerpać sporo inspiracji!

Wybieracie się na Purim Party? W sklepie wzorcownia-online.pl znajdziecie sporo kreacji, które mogą Wam posłużyć za przebranie. A ponieważ lubimy dobrą zabawę i modę w dobrym stylu, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów niespodziankę.

UWAGA: 30 % RABAT

Odwiedzając butik Gdzie Jest Vintage na ul. Puławskiej róg Grażyny i robiąc zakupy z oferty Vintage w sklepach Wzorcowni i wzorcownia-online.pl - na hasło Purim  otrzymacie RABAT 30%.

CHCECIE SIĘ BAWIĆ NA BALU PURIMOWYM?

Dostaliśmy 2 zaproszenia i chętnie je rozdamy tym, którzy będą chcieli się pobawić na balu w sobotę 23 lutego w Hotelu Europejskim. Chętni niech wpisują się pod postem, w piątek, skontaktujemy się z 2 wybranymi osobami. Szczegóły balu znajdziecie klikając w poniższy poster:

plakat purim Sensacja: Madonna aresztowana!

 

 

share save 120 16 Sensacja: Madonna aresztowana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>