Stylowe plus size

Plus Size Fashion3 Stylowe plus size

araucari.blogspot.com

Moda to nie tylko rozmiar S. Jak się okazuje panie tzw. plus size, też mogą wyglądać i czuć się atrakcyjnie. I wcale nie muszą wydawać przy tym fortuny!

Kobiety, które noszą „niestandardowe” rozmiary, czyli powyżej 42, często mają zaniżoną samooceną i ubierają się zachowawczo, wstydząc swoich krągłości. To nie prawda, że w modzie nie ma dla nich miejsca, o czym mogą świadczyć udane kariery modelek plus size.

Atrakcyjnym i zadbanym można być w każdym rozmiarze. Wystarczy tylko kilka trików, które pozwolą wyeksponować atuty sylwetki i zamaskować to co wprowadza nas w kompleksy.

  1. Liczy się kształt ciała, a nie rozmiar. To najważniejsza zasada. W rozmiarach plus size też występują typy: gruszki, jabłka, klepsydry itp. I w zależności od tego jaki typ reprezentujesz, tak dobierasz swoje ubrania. Jako gruszka masz mocniej zbudowaną dolną partię: biodra i nogi, więc musisz wyrównać proporcje górnych partii. Panie o kształtach jabłka zwykle mają świetne nogi i mogą je eksponować. Tak więc dobór fasonów powinien być przemyślany pod względem Twoich kształtów.
  2. Noś ubrania dopasowane, ale nie obcisłe. Wcale nie musisz ukrywać się pod workowatymi fasonami, które tylko zniekształcają Twoją sylwetkę.
  3. Nie bój się kolorów i grafiki w ubraniach! One pomogą Ci zbalansować odpowiednie proporcje sylwetki. Będziesz wyglądać świeżo i modnie. Chcesz wyeksponować górę – sięgnij po wzory lub kwiaty na bluzce. Przy obfitszych kształtach w dolnych partiach  – wybierz jeden kolor na spodniach czy spódnicy oraz lekki materiał.
  4. Inspiruj się. Podglądaj dobrze ubrane Panie w rozmiarach plus size z pierwszych stron gazet, albo z Twojego otoczenia. Próbuj je naśladować – baw się modą. Swój własny styl możesz budować przyglądając się jak wybierają ubrania np.:

Adele

161396122 Stylowe plus size

via: thegloss.com

Queen Latifah

queen latifah 2007 ama 1 Stylowe plus size

via: insideoutstyleblog.com

Magda Gessler

3381205 magda gessler 427 643 Stylowe plus size

via:rozrywka.dziennik.pl

Wiele ciekawych propozycji znajdziesz w sklepie Wzorcownia. Wyglądaj i czuj się dobrze bez wydawania fortuny!

 

share save 120 16 Stylowe plus size

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>