SYLWESTROWE oLŚNIENIE

W nadchodzącym sezonie sylwestrowo-karnawałowym niepodzielnie prym wiodą cekiny, koronki, błyszczące tkaniny, złoto, srebro i nieśmiertelnie modna czerń. Seksowne, miękko opływające sylwetkę i podkreślające kobiece kształty suknie. Długie na oficjalne okazje, krótkie do klubu, o krojach klasycznych i asymetrycznych.

moss SYLWESTROWE oLŚNIENIE

Tak, cekiny rządzą i dawno już minęły czasy, kiedy kojarzyły się z kiczem. W tym sezonie nasze sylwetki mają mienić się odcieniami srebra i złota. Połyskiwać na salonach oraz na parkietach brokatem, cekinami i dżetami.

Dopełnieniem sylwestrowej kreacji jak zawsze mają być niebanalne dodatki. Buty, biżuteria, torebki. W tym sezonie modne pozostają kopertówki, ale prawdziwym hitem są biżuteryjne torebki w stylu vintage, zdobione piórami, cekinami, kamykami. Małe dzieła sztuki, które stanowią niebanalną ozdobę każdej kreacji.

sylwestrowa SYLWESTROWE oLŚNIENIE

Drogie Panie, pora roztoczyć blaski i olśnić.
Pora zabłysnąć!

Już dzisiaj życzymy szampańskiej zabawy sylwestrowo-noworocznej i pełnych blasku zabaw karnawałowych.

Więcej lśniących propozycji w sylwestrowym newsletterze Wzorcowni

share save 120 16 SYLWESTROWE oLŚNIENIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>