SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!

WZORCOWNIA happy new year SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!

To był rok! 2012 jest już historią. Dla nas był rokiem wyzwań, zmian, rozwoju. Rokiem, w którym świętowaliśmy wraz z Wami nasze 10 urodziny, celebrowaliśmy premierę naszego internetowego sklepu www.WZORCOWNIA-online.pl – przyjętego przez Was z takim entuzjazmem, narodziny naszego najnowszego dziecka – marki „Gdzie jest VINTAGE?”.  Dziękujemy Wam, za ten wspaniały Rok!

Rozpoczyna się Nowy 2013 Rok.

Z tej okazji, chcielibyśmy życzyć Wam wiele szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Śmiałych marzeń i ich realizacji.

Ze swojej strony, chcemy Was zapewnić, że będziemy dbali jeszcze usilniej o Waszą satysfakcję. I przy okazji oświadczamy, że  wszystkie piątki trzynastego (trzynastego roku), u nas będą wyłącznie szczęśliwe i bogate w modowe atrakcje.

Zapraszamy do naszych sklepów – w każdy piątek (między innymi) czeka na Was duża dostawa niepowtarzalnych ciuchów icon smile SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!

share save 120 16 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>