Totalny Flash Sale letniej kolekcji Projektu Wzorcownia już 14 września w klubie Na Lato!

Uwaga! Tylko w piątek, 14 września, pomiędzy godziną 16, a 21, będzie można kupić ubrania z Projektu Wzorcownia na żywo – nie w internecie i w dodatku w specjalnych cenach, niższych aż o 20 %. Wszyscy nasi klienci otrzymają dodatkowo okolicznościowy kupon rabatowy na zakupy online jesiennej kolekcji Projektu Wzorcownia, a 1, 20, 50 i 80 osoba, która dokona zakupu w trakcie naszego eventu, otrzyma voucher o wartości 50 zł na zakupy w butiku internetowym www.WZORCOWNIA-online.pl.

Impreza odbędzie się w najmodniejszym klubie sezonu – Na Lato – Total Flash Sale i zabawa już od 16, a od 20 zagrają DJ-ki Basia Polańska i Eli. Tylko tutaj, będzie można też kupić ubrania, które pokazaliśmy na sesjach zdjęciowych Projektu i które nie były wprowadzone dotychczas do sprzedaży. Wieszak z ubraniami z sesji nie podlega przecenie.

Zapraszamy w piątek 14 września od godziny 16 do klubu Na Lato – ulica Rozbrat 44, Warszawa.

Więcej informacji na profilu fb Projektu Wzorcownia:
http://www.facebook.com/events/180483315410311/?ref=ts

PLAK LATO 2 723x1024 Totalny Flash Sale letniej kolekcji Projektu Wzorcownia już 14 września w klubie Na Lato!

share save 120 16 Totalny Flash Sale letniej kolekcji Projektu Wzorcownia już 14 września w klubie Na Lato!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>