Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

img vivienne westwood 1 141335774390 Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

via: natashassoiree.blogspot.com

Chyba nie ma osoby, która interesując się modą nie słyszała o tym nazwisku. Ta 72-letnia brytyjska projektantka wywarła ogromny wpływ na współczesny świat mody. Dziś jej oryginalne projekty goszczą w naszym butiku i są dla Was dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Mówisz Vivienne Westwood – myślisz: rude włosy,  punk, szaleństwo, zrewolucjonizowane spojrzenie na tradycję. Okrzyknięta  „punkową królową mody” od wielu lat należy do ścisłej czołówki angielskich projektantów.

Jej stroje są wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ jak nikt inny potrafi łączyć pozornie niepasujące do siebie materiały i fantazyjnie je upinać.  Od kiedy w 1983 roku jej kolekcje pojawiły się na wybiegu w Paryżu nazwisko Vivienne Westwood stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, a od 1989 roku widnieje obok Armaniego, Lagerfield’a, Saint Laurent’a, Lacroix’a, Ungaro na liście 6 czołowych projektantów świata.

Dzieki Vivinenne możemy się cieszyć flanelową kraciastą koszulą, która stała się stylowym dodatkiem, a nie tylko symbolem robotniczej klasy. To ona sprawiła, że t-shirty nie muszą być nudne, ale dzięki pojawiającym się na nich napisom śmieszne i prowokujące.

Pomimo swojego wieku projektantka wciąż zaskakuje. Jej kreatywność nie zna granic i pokazuje, żeby mody nie brać na serio, tylko się nią bawić. Motto Vivienne brzmi: „Masz lepsze życie jeśli ubierasz się niekonwencjonalnie.”

Dzisiaj ta niekonwencjonalna moda dostępna jest również dla Was. Zapraszamy do naszych butików na ul. Chmielnej 27/31 i Puławskiej 30 . Z pewnością pokochasz styl Vivienne tak samo jak: Haidi Klum, Rihanna, Micha Barton, Jennifer Aniston i wiele innych gwiazd światowego formatu.

KONKURS!

Możesz zgarnąć bon na zakupy i sprawić sobie prezent z kolekcji Vivienne Westwood. Wystarczy, że wypełnisz kupon konkursowy dostępny w naszych butikach w Warszawie. Szczegóły znajdziesz TUTAJ

vivienne westwood anglomania ready to wear clothes 2010 styl2 Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

via: tooklookbook.com

vivienne westwood anglomania ready to wear clothes 2010 styl1 Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

via: tooklookbook.com

vivienne westwood anglomania ready to wear clothes 2010 styl3 Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

via: tooklookbook.com

 

 

share save 120 16 Vivienne Westwood w butiku Wzorcownia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>