Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!

Przygotowania do otwarcia naszego virtualnego butiku są na finiszu i jutro planujemy jego rozruch, tymczasem zaskakujecie nas na każdym kroku. Jak mówi przysłowie, chcieć to móc! Pomimo tego, że menu sklepu nie jest jeszcze dostępne na naszej stronie (secjalnie je wyłączyliśmy), aby uniemożliwić Wam wgląd w bałagan, który mamy na zapleczu icon wink Zakupy spod lady ;) od jutra już nie! oraz  przeglądanie niespodzianek i asortymentu, który dla Was szykujemy, są takie osoby, które skutecznie wygooglały nas i przedarły się poza zasłonięta jeszcze wystawę sklepu icon smile Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!

Jeszcze przed premierą butiku online, mamy w sklepie pierwsze zakupy „spod lady”. Co sądzicie o pierwszych upolowanych kreacjach? Poniżej one icon wink Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!

Od niedzieli zapraszamy na shoping wszystkich naszych Fanów. Czekają na Was setki modowych inspiracji.

Bluzka w kratkę z kokardą Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!sukienka w róże Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!pudrowa rozowa sukienka 680x1024 Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!

share save 120 16 Zakupy spod lady ;) od jutra już nie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>