Zapraszamy na WZORCOWNIA Culture – Fashion Mix

23 i 24 czerwca, w bezpośrednim sąsiedztwie Butiku Wzorcowni na ul. Chmielnej 27/31, odbędzie się niecodzienne wydarzenie kulturalne – WZORCOWNIA Culture- Fashion Mix.

Od wielu lat, staramy się wspierać młodych, uzdolnionych twórców wielu dyscyplin, nie tylko związanych z modą, ale również szeroko pojęta kulturą. Plastyków, fotografów, projektantów mody. Witryny Wzorcowni, stają się często galerią, w której prezentowane są ich prace. Jeszcze kilka dni temu, mieliśmy przyjemność prezentować prace laureatów konkursu Reading is a Fashion, którego uczestnikami byli studenci Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru z siedzibą w Warszawie. Jego finał miał miejsce niecały miesiąc wcześniej w Pałacu Kultury i Nauki, w trakcie Targów Książki.

W dniach 23-24 czerwca 2012 roku organizujemy finał konkursu Wzorcownia Culture – Fashion Mix, wydarzenia, w którym swój talent i umiejętności prezentują studenci Wyższej Szkoły Artystycznej mieszczącej się również w Warszawie. Konkurs ma na celu promocję młodych twórców, prezentację ich dokonań szerszej publiczności.  Prace wykreowane przez studentów, zostały wykonane z sukien ślubnych, a jedynym ograniczeniem formy projektów, było to, aby nie przypominały… ślubnych kreacji. Poniżej prezentujemy prace zgłoszone do konkursu, na które już od dzisiaj możecie głosować na naszym Fan Page’u WZORCOWNIAonline.

Praca, która otrzyma najwięcej Waszych głosów, zostanie nagrodzona specjalnym Vouchereem na zakupy w Butikach Wzorcowni, podwójnym zaproszeniem na dowolnie wybrany seans w Kinie Atlantic. Podobne nagrody trafią również do uczestników głosowania. Zapraszamy!

W ramach organizowanego w tych dniach eventu, odbędzie się również wernisaż prac plastycznych młodego niepełnosprawnego podopiecznego Wzorcowni – Radka Pytelewskiego. Wydarzenie to, ma mieć atrakcyjna i dynamiczną formę, a różnorodność aktywności i form animacji, wielu naszych partnerów, którzy biorą udział w evncie powodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz pokazów mody, odbędą się występy formacji tanecznych, zajęcia jogi, występy artystyczne, warsztaty. Impreza ma charakter otwarty i ogólnodostępny, a uczestników będą czekały również konkursy i quizy z drobnymi upominkami.

Wydarzenie nasze będzie się odbywało w dniach 23 czerwca w Klubie Traffic oraz 24 czerwca w Pasażu Wiecha. Cieszymy się, że udało nam się zaangażować do projektu tak wiele różnych organizacji i firm. Partnerami naszego przedsięwzięcia są między innymi Kino Atlantic, Domy Towarowe Centrum, Butik Absynt, Traffic Club – firmy i organizacje zainteresowane rozwojem  i ożywieniem serca Warszawy – ulicy Chmielnej.

Już wkrótce podamy Wam szczegółowy plan imprez, a już teraz zapraszamy serdecznie do wzięcia w nich udziału. Spotkajmy się na Chmielnej…

 

share save 120 16 Zapraszamy na WZORCOWNIA Culture   Fashion Mix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>