Zgarniaj urodzinowe nagrody WZORCOWNI!

Absolutne must have to tego sezonu!

Piękna, sorbetowa, szyfonowa spódnica, w której zwiewnie wygląda każda z Pań, albo voucher o wartości 150 zł na zakupy w Butikach WZORCOWNI za free.
Dodaj nas do ulubionych, udostępni na swojej tablicy nasz Konkurs i powiedz nam, którą z nagród wybierasz. To proste!

10 urodziny WZORCOWNI Zgarniaj urodzinowe nagrody WZORCOWNI!  Chcesz być zawsze na czasie i zrobić za darmo zakupy w naszym sklepie?

Wybór należy do Ciebie!

Wśród tych, którzy do godz. 23:59, dnia 1 lipca 2012 roku, udostępnią na swojej tablicy naszą informację i dodadzą nas do ulubionych, wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma 150 zł, na zakupy w Butikach WZORCOWNIA (również w butiku WZORCOWNIA-online.pl), oraz drugiego, który odbierze nagrodę w postaci eleganckiej i zwiewnej spódnicy w kolorze arbuzowego sorbetu.

Ty dokonujesz wyboru!

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wpisanie w komentarzu wybranej nagrody (SORBETOWA SPÓDNICA, lub KUPON), która chcesz otrzymać, dodania naszego Fan Page do ulubionych (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś) oraz udostępnienia naszego Konkursu na swojej tablicy.

Wyniki losowania ogłosimy w poniedziałek 2 lipca, o godzinie 2:00 (pm).

UWAGA!

Zaczynamy 10 tygodni specjalnych promocji na 10 urodziny WZORCOWNI!

Już 23 czerwca w Klubie Traffic i 24 czerwca w Pasażu Wiecha świętuj z nami 10 urodziny WZORCOWNI!

Przygotowaliśmy moc atrakcji. Konkursy, pokazy mody, występy formacji tanecznych, wernisaż Prac Artysty Awangardowgo Radka Pytelewskiego, specjalną urodzinową dostawę, a nasz butik na Chmielnej obok kina Atlantic, jest otwarty w weekend od 11 do 20! Szczegóły znajdziesz na naszym blogu.

Do zobaczenia na Chmielnej icon smile Zgarniaj urodzinowe nagrody WZORCOWNI!

share save 120 16 Zgarniaj urodzinowe nagrody WZORCOWNI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>