Zgarnij NAGRODY!!!

Polub, wybierz upominek, podaj dalej!

Absolutne must have sezonu jesiennego!
Modny, szykowny, pożądany płaszcz Ralph Lauren dla niego i dla niej, albo voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym www.WZORCOWNIA-online.pl za free. Co wybierasz?
Dodaj nas do ulubionych, udostępni na swojej tablicy nasz Konkurs i powiedz nam, którą z nagród wybierasz. To proste!

Chcesz być zawsze na czasie i zrobić za darmo zakupy w naszym sklepie?

Wybór należy do Ciebie!

Wzorcownia konkurs plaszcz Zgarnij NAGRODY!!!

Wśród tych, którzy do godz. 23:59, dnia 25 września 2012 roku, udostępnią na swojej tablicy naszą informację i dodadzą nas do ulubionych, wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma 100 zł, na zakupy w sklepie internetowym www.WZORCOWNIA-online.pl (do zrealizowania również w butikach na ul. Chmielnej i Puławskiej), oraz drugiego, który odbierze nagrodę w postaci eleganckiego płaszcza Ralph Lauren (rozmiar 12/40/L).
Ty dokonujesz wyboru!

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wpisanie w komentarzu wybranej nagrody (PŁASZCZ Ralph Lauren, lub KUPON), która chcesz otrzymać, dodania naszego Fan Page do ulubionych (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś) oraz udostępnienia naszego Konkursu na swojej tablicy.

Wyniki losowania ogłosimy w środę 26 września, o godzinie 2:00 (pm).

Wejdź na nasz WZORCOWNIA-online Fan Page i weź udział w Konkursie!

share save 120 16 Zgarnij NAGRODY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>